Darmowe Templatki Joomla
Strona główna Darmowe Templatki Joomla 1.6

Darmowe Templatki Joomla 1.6

Ta kategoria naszego serwisu prezentuje najnowsze darmowe templatki dla systemu zarządzania treścią Joomla 1.6. Poza ogólnymi informacjami na temat każdego zamieszczonego darmowego szablonu dla Joomla 1.6 pod opisem znajduje się adres strony internetowej będącej prezentacją działania prezentowanej templatki (tzw. demo), oraz link prowadzący do strony internetowej, z której można pobrać dany szablon za darmo.

BrainCode - darmowa templatka Joomla 1.6 i Joomla 1.5 w stylu Grunge

Darmowe Templatki Joomla 1.6

Tags: darmowe templatki | darmowe templatki joomla | templatka joomla 1.5 | templatka joomla 1.6 | templatki joomla

BrainCode - darmowa templatka Joomla 1.6 w stylu Grunge

Braincode Grunge to darmowy szablon do Joomla! 1.6 i Joomla! 1.5 wykonany i udostępniony przez włoską firmę braincode.it. Szablon zawiera wbudowany slajder, konfigurowany w parametrach templatki. Do tego dostajemy jeszcze rozwijane menu i jest cacy. Muszę przyznać, że jak na darmowy szablon, jest on naprawdę przyjazny dla oka. Nic tylko ściągać i budować na nim strony internetowe, oczywiście w Joomla!

Więcej…

 
 

Clean Style darmowa templatka Joomla 1.6

Darmowe Templatki Joomla 1.6

Clean Style darmowa templatka Joomla 1.6

No i wysypało darmowymi szablonami dla najnowszego Joomla! 1.6. Tym razem templatka od SiteGround. Wg autrów ba bazie tej templatki możemy zbudować niemal dowolnego rodzaju stronę (polemizował bym z tym, ale darowanemu koniowi nie zagląda się przecież w zęby). W każdym razie jest to kolejna darmowa templatka dla Joomla 1.6, i jeśli ktoś nie ma pieniędzy na zlecenie indywidualnej profesjonalnej templatki, wybór darmowego szablonu jest jakimś rozwiązaniem. Na bazie tego szablonu można zbudować zarówno stronę firmową, osobistą, edukacyjną czy nawet serwisik informacyjny lokalnej społeczności. Całość oczywiście napędzana Joomla!

Więcej…

 
 

Szablon JA Purity II dla Joomla 1.6

Darmowe Templatki Joomla 1.6

Szablon JA Purity II dla Joomla 1.6

Szablon JA Purity jest raczej wszystkim zajmującym się tworzeniem stron w Joomla! raczej znany. JA Purity zaprojektowany został przez firmę tworzącą templatki dla Joomla - JoomlArt.com. Templatka JA Purity w swojej pierwszej wersji pamięta jeszcze Joomla 1.0. Kolejna wersja dostępna jest oczywiście dla Joomla 1.5. Wersja szablonu JA Purity, którą opisujemy dziś, przeznaczona jest dla najnowszej wersji Joomla 1.6. Stąd nazwa szablonu - JA Purity II.

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3